Jajce
Subota, 28 svibnja, 2022
BiH

Almedin Ziljkić postigao novi pogodak za Olimpiju u porazu od Kopera

Olimpija je poražena na domaćem terenu od Kopera (1:3) u petom kolu slovenske Prve lige, a Almedin Ziljkić je postigao novi pogodak za klub iz Ljubljane.

Ziljkić je već u sedmoj minuti postigao pogodak za vodstvo Olimpije, ali je Koper u nastavku golovima Ostreka i dva Barišića došao do sigurne pobjede.

Za donedavnog fudbalera Borca ovo je bio drugi pogodak za Olimpiju, a na svom kontru ima i dvije asistencije u dosadašnjih pet kola.

U redovima Olimpije svih 90 minuta odigrao je i Tomislav Tomić te zaradio žuti karton, dok je kod gostiju do 75. minute igrao Nardin Mulahusejnović, a Mak Varešanović je ostao na klupi.