Asistencija Vršajevića u remiju Akhisarspora, Šehić sačuvao mrežu prot…

Fudbaleri Akhisarspora pobijedili su Menemen Belediye rezultatom 2:1 u okviru turske Prve lige.

Fudbaleri Akhisarspora remizirali su protiv Menemen Belediyea rezultatom 2:2 u okviru 21. kola turske Prve lige.

Domaći su poveli u 2. minuti golom Onura Ayika na asistenciju nekadašnjeg bh. reprezentativca Avdije Vršajevića, a kada Sokol Cikalleshi u 67. minuti povisio na 2:0, činilo se da je sve gotovo.

Ipak, Menemen Belediye je preko Yildrima u 78. minuti smanjio rezultat, a u 90. minuti Boztepe je postavio konačnih 2:2.

U sastavu domaćih osim Vršajevića cijeli meč je odigrao i Edin Cocalić, dok je Irfan Hadžić ušao sa klupe u 81. minuti.

Nešto ranije, Erzurum našeg Ibrahima Šehića savladao je na svom terenu Keciorengucu sa 1:0, a Zmaj se sačuvao mrežu netaknutom.

Osim njega, u redovima domaćeg sastava nastupio je i Jasmin Šćuk koji je igrao u prvom poluvremenu.