16.9 C
Jajce
Subota, 28 svibnja, 2022
BiH

Fudbaleri Betisa večeras su u gostima sa visokih 1:4 savladali Espanyol, a bio je to meč 22. kola La Lige.

Espanyol je poveo sa 1:0 u 14. minuti preko De Tomasa, a onda je uslijedila rapsodija tima iz Sevilje i veliki preokret.

Za poravnanje je pogodio Iglesias iz penala u 31. minuti, a Rodriguez pet minuta poslije donosi i potpuni preokret Betisu.

U drugom poluvremenu Iglesias postiže i svoj drugi gol u 53. minuti, a WIllian Jose u 76. ovjerava trijumf Betisa pošto pogađa za 1:4.

Ostao je Betis tako siguran na trećem mjestu na tabeli sa 40 bodova, a Espanyol je sa 27 na jedanaestoj poziciji.