Čataković upisao odličnu asistenciju u pobjedi Trenčina protiv Halilov…

Trenčin je u petom kolu slovačke Fortuna lige pobjedio Spartak Trnavu na gostovanju (1:2), a asistenciju je upisao bosanskohercegovački fudbaler, Hamza Čataković.

Spartak je prvi došao u prednost i to u 29. minuti kada je pogodio Sobczyk, ali onda je uslijedio preokret. Čataković je u 35. minuti sjajno prošao po desnoj strani i asistirao Comvaliusu za 1:1.

Trenčin je u drugom dijelu bio nešto opasniji, a u 72. minuti Mitrea je postigao autogol za 1:2, što je na kraju bio i konačan rezultat utakmice.

Čataković je igrao do 73. minute kada ga je zamijenio Corryn, a na drugoj strani u redovima Spartaka svih 90 minuta odigrao je još jedan bivši fudbaler Sarajeva, Emir Halilović.