Dario Đumić postigao pogodak u pripremnoj utakmici protiv Saarbrückena

Dario Đumić, bosanskohercegovački stoper, postigao je pogodak u pripremnoj utakmici protiv Saarbrücken u pobjedi Darmstadta od 3:0.

Bosanskohercegovački defanzivac pogodak glavom za Ljiljane postigao je u 52. minuti za 2:0. Ostala dva gola postigli su Mathias Honsak i Tim Skarke.

Dimitrios Grammozis, trener Darmstadta, posebno je pohvalio zadnju liniju tima nakon utakmice.

“Dobro smo odigrali u odbrani. Pored toga, nakon poluvremena, postigli smo lijepe golove. Veoma sam zadovoljan prikazanim”, rekao je grčki stručnjak.

U protekloj polusezoni Đumić je za Ljiljane odigrao 20 utakmica i postigao tri gola.