Debi za Al Ahli: Pogledajte kako su Sarić i Zukanović odigrali prvu ut…

Al Ahli je napravio kiks na početku nove sezone u saudijskoj Pro ligi, a u rmeiju protiv Al Adalha debi su upisali reprezentativci Bosne i Hercegovine, Elvis Sarić i Ervin Zukanović.

U prvom kolu saudijske Pro lige Al Ahli je bio veliki favorit. Poveli su golom Aleksića u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, ali su gosti u 87. minuti preko Cissea izjednačili na 1:1, što je bio konačan rezultat.

Sarić i Zukanović odigrali su svih 90 minuta u prvoj utakmici za saudijski klub, a u priloženim videima pogledajte šta su reprezentativci BiH napravili u debiju za novu ekipu.