10.8 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Dino Hotić postigao pogodak sa velike udaljenosti u pobjedi Cercle Bruggea

Dino Hotić, povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, nastavio je sa dobrom formom u dresu Cercle Bruggea, a večeras je postigao pogodak u pobjedi protiv Serainga (2:0).

Hotić je postigao vodeći pogodak u 20. minuti. Golman gostiju je izašao daleko od svog gola i loše ispucao loptu, koja je došla do bh. fudbalera, a on ju je sa velike udaljenosti poslao u gol za 1:0.

U zadnjoj minuti prvog poluvremena Leonardo Da Silva Lopes je pogodio za 2:0. Seraing je u drugom dijelu preuzeo inicijativu, ali nije uputio nijedan udarac u okvir gola i rezultat se nije mijenjao.

Hotić je ove sezone odigrao 19 prvenstvenih utakmica za Cercle Brugge i postigao je tri gola uz pet asistencija.

Večerašnji pogodak Hotića možete pogledati OVDJE.