Duljević dobio priliku s klupe: Nimes slavio protiv direktnog konkuren…

Nimes je sa 2:0 večeras u 23. kolu francuske Ligue 1 porazio Dijon na domaćem terenu, te tako stigao do važna tri boda protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak.

Golove za Nimes su postizali Benrahou i Roux u 4., odnosno u 44. minuti, što je bilo dovoljno za trijumf.

Naš Haris Duljević je priliku za igru dobio s klupe u 80. minuti utakmice. Tada je zamijenio Rouxa.

Nimes je s ova tri boda došao do ukupno 21, a Dijon, koji je van opasne zone, ima 3 više.

Lyon je nadomaćem terenu odigrao meč bez golova sa Amiensom, a evo i svih ostalih rezultata večeras odigranih utakmica:

Brest – Bordeaux 1:1
Montpellier – Metz 1:1
Reims – Nice 1:1
Toulouse – Strasbourg 0:1