Eleketrobosna poražena od Rudara

Danas je na stadionu Mračaj odigrana utakmica XI kola Prve kantonalne lige NS SBK/KSB između NK Elektrobosna i FK Rudar iz Han Bile.
Naši momci su pod imperativom pobjede ušli nervozno u utakmicu što nam se osvetilo pa su gosti došli do vodstva. Ipak, minut prije kraja prvog dijela Šimunović Robert poravnava rezultat iz kaznenog udarca.
Drugo poluvrijeme ponovo su igrali nervozno što rezultira isključenjem jednog našeg igrača. Gosti dolaze do svog drugog pogotka te je rezultat bio 1-2. Pred kraj susreta imali su nekoliko odličnih šansi, ali igrači Elektrobosne nismu imali sreće.
-Određene sudijske pogrešne odluke su ponovo dovele do nervoze naših igrača, te i u drugoj utakmici naš klub biva žrtva lošeg suđenja. Ipak, čestitke gostima na pobjedi a nama preostaje da što prije zaboravimo današnju utakmicu i vratimo se na pobjednički put, rekli su iz Uprave kluba.