Elvir Koljić postigao pogodak u ubjedljivoj pobjedi Universitatee prot…

Universitatea Craiova ubjedljivo je pobijedila Poli Iasi na gostovanju rezultatom 2:5, a za goste jedan pogodak postigao je i bosanskohercegovački napadač Elvir Koljić.

Do 22. minute gosti su vodili sa 0:3, a pogađali su Nitu, Cicaldu i Balasa. Strijelac prvog gola povrijedio se u 35. minuti i zamijenio ga je Koljić.

Poli Iasi se vratio donekle u drugom poluvremenu golovima Frasinescua i De Irionda, međutim Bancu je pogodio za 2:4 u 82. minuti, a šest minuta poslije Koljić je postavio konačan rezultat utakmice.

Koljić se nedavno tek vratio treninzima nakon još jedne duge pauze zbog povrede.