Gol i asistencija: Stevanović igrač utakmice u visokoj pobjedi Servett…

Ekipa ženevskog Servettea ostvarila je neočekivano visoku pobjedu od 4:0 na gostovanju kod Thuna u sklopu 5. kola švicarske Superlige.

Jedan od ključnih faktora u trijumfu, zahvaljujući kojem se Servette probio na četvrtu poziciju prvenstvene tabele, bio je Miroslav Stevanović.

Upravo je bivši reprezentativac BiH načeo mrežu domaćeg tima već u 14. minuti utakmice.

Zatim je prednost gostiju udvostručio Rouiller u 18. minuti, a na 3:0 povisio Wuthrich dvije minute prije kraja.

Konačan rezultat postavlja Schalk u sudijskoj nadoknadi i to na asistenciju Stevanovića, koji je proglašen igračem utakmice.