8.2 C
Petak, 29 ožujka, 2024
BiH

Golijada u Šipovu za remi u 90. minuti (VIDEO)

Fudbaleri Gorice došli su do boda u 90. minutu golom Branka Pene u duelu sa liderom drugoligaškog karavana Republike Srpske, grupa zapad Slobode iz Mrkonjić Grada – 3:3.

Gosti su imali vođstvo od dva gola razlike – 3:1, ali je domaćin smogao snage i ostao neporažen, baš kao i protiv Laktaša prije dvije sedmice kada je bilo 1:1

Sada su Mrkonjićani i Laktašani ponovo na vrhu tabele sa istim brojem bodova, ali fudbaleri Slobode imaju nešto bolju golu razliku zanimljivo je da su oba pretendenta na prvo mjesto i prvoligaški karavan jedino bez cijelog plijena ostali u Šipovu. Zanimljivo je da su u posljednjoj utakmici 9. kola drugoligaškog zapada sve golove postigli različiti fudbaleri.

Gorica – Sloboda (MG) 3:3 (1:2)

Igralište: Gorice u Šipovu.

Gledalaca: 400.

Sudija: Dejan Smiljić (Banjaluka).

Strijelci: 0:1 Soldat (11), 1:1 Anđelić (28), 1:2 Domuzin (34), 1:3 Mrzić (53), 2:3 Malinović (68), 3:3 Peno (90). Žuti kartoni: Mitrić, Peno (Gorica), Mirković, Maksimović, Mitrić, Komljenović (Sloboda).

GORICA: Ilić, Peno, Čišija, Mitrić, Sakan, Sivonjić, Anđelić (od 70. Šobić), T. Lacić, Malinović, Jović, Bogosavljević.

SLOBODA (MG): Ratković, Lazendić, Domuzin (od 90. Nikić), Mitrić, Soldat (od 46. Savanović), Munjiza, Janković, Komljenović, Mrzić, Mirković, Maksimović.

(sportdc.net/FOTO: Slobodan Dakić)

The post Golijada u Šipovu za remi u 90. minuti (VIDEO) appeared first on Jajce Online.