14.7 C
Petak, 29 ožujka, 2024
BiH

Grupa u kojoj su Zmajići: Švedska slavila u Podgorici i izbila na vrh tabele

U Podgorici je večeras odigran još jedan duel kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za fudbalere do 21 godine, a Švedska je sa 1:3 savladala domaću Crnu Goru.

Sve golove vidjeli smo u drugom poluvremenu utakmice, a Elanga u 50. minuti dovodi u vodstvo mladu reprezentaciju Švedske.

Deset minuta poslije Vukčević poravnava na 1:1, ali ekspresno prednost Šveđanima u 64. minuti vraća Elanga, koji stiže do drugog pogotka na meču.

Pobjedu Šveđana ovjerio je u 80. minuti Sarr, koji pogađa za konačnih 1:3.

Za Švedsku je to druga pobjeda u kvalifikacijama i ova selekcija je izbila na vrh tabele grupe F, u kojoj su i mladi fudbaleri Bosne i Hercegovine.