Jajce
Utorak, 28 rujna, 2021
Klik Jajce
Jajce Online Sport

Henan ostao bez pobjede: Toni Šunjić postigao autogol na gostovanju kod Guangzhoua

Toni Šunjić, bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je autogol na utakmici sedmog kola kineske Superlige, u kojoj je njegov Henan Songshan Longmen remizirao na gostovanju kod Guangzhou Cityja.

Henan Songshan Longmen je došao u vodstvo već u trećoj minuti kada je pogodio Shangyuan Wang. Ipak, gosti nisu uspjeli izdržati i na kraju je došlo do podjele bodova.

Šunjić je u 56. minuti postigao autogol za 1:1. Kapiten domaćih Miao Tang ubacio je loptu sa desne strane, a iskusni bh. stoper poslao ju je u svoju mrežu.

Guangzhou City je mogao u nastavku i do pobjede, ali je iskusni Brazilac Guilherme promašio penal u 78. minuti.