Iznenađenje u Kupu Kralja: Drugoligaš eliminisao Villareal i plasirao …

Brojna iznenađenja gledamo ove sezone u Kupu Kralja, a novo se dogodilo večeras kada je Mirandes eliminisao Villareal savladavši ga s 4:2.

Sjajan meč su odigrali domaći fudbaleri, te sasvim zasluženo slavili protiv Žute podmornice.

Aias je Mirandes doveo u vodstvo u 17. minuti, a petnaest minuta poslije Ontiveros poravnava.

Villareal sljedeći gol prima u najgorem mogućem trenutku. Igrala se sudijska nadoknada prvog dijela, njena treća minuta, a dosuđen je penal za Mirandes, koji je realizovao Merquelanz.

U nastavku iz penala za 2:2 pogađa Santi Cazorla, ali Mirandes preko Onaindije i Sancheza dolazi do velike pobjede.

Tako su se plasirali u polufinale Kupa Kralja.