10.8 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Jahić žali: Ta šansa Husejinovića… Da je dao gol utakmica bi išla u drugom pravcu

Sloboda je upisala i treći poraz u tri utakmice u nastavku sezone, a bolji od nje je danas na Tušnju bio Velež sa 1:2.

Utakmicu je komentarisao jedan od dva stručnjaka koji trenutno vode crveno-crne s klupe Adnan Jahić, koji žali za promašajem Saida Husejinovića pri rezultatu 1:1.

“Čestitam Veležu na tri boda. Ta šansa Husejinovića… Da je dao gol utakmica bi otišla u drugom pravcu. Kad sve sagledam, čestitam i našim momcima koji su dali srce na teren. Idemo dalje, vidjećemo šta će biti. Uvijek je bolje prespavati pa ćemo vidjeti”, rekao je Jahić.

Crvene kartone su danas dobili defanzivci Salihović i Jusić, pa će Sloboda opet imati problema sa sastavljanjem tima.

“Devedžić se vraća. Da li je ovaj drugi crveni bio… Ne znam, imaju ljudi koji vode računa o tome”, zaključio je Jahić.