Još jedan meč koji će ostati upamćen po VAR-u: Sadio Mane donio Liverp…

Fudbaleri Liverpoola ostvarili su još jednu pobjedu, ovaj put nad Wolverhamptonom rezultatom 1:0.

Redsi su nastavili sa fantastičnim nizom rezultata, iako se do trijumfa došlo teže od očekivanog.

Jedini pogodak postigao je Sadio Mane u 42. minuti susreta nakon asistencije ramenom Adama Lallane.

I u ovom susretu VAR tehnologija je imala veliki utjecaj na rezultat. U finišu prvog dijela gosti su poravnali rezultat, ali je na kraju milimetarski ofsajd presudio u korist Liverpoola.

U nastavku nismo vidjeli mnogo prilika i uzbuđenja, tako da se Liverpool vratio na plus 13 u odnosu na drugoplasirani Leicester, kao i utakmicu manje.