10.8 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Fudbaleri Juventusa ostvarili su veliku pobjedu u borbi za Ligu prvaka na gostovanju Udineseu rezultatom 2:1.

Nahuel Molina je već u 10. minuti doveo Udinese u vodstvo nakon loše reakcije odbrane Stare dame.

Poraz u ovom meču bio bi veliki korak unazad u borbi za plasman u Ligu prvaka, ali je Stara dama na kraju napravila nevjerovatan preokret.

Gosti su imali inicijativu i bolju igru, no prilike nisu znali realizovati sve do 83. minute. Tada je Cristiano Ronaldo sa bijele tačke pogodio za 1:1.

Kada se činilo da će meč biti završen remijem, Ronaldo je početkom nadoknade pogodio glavom na asistenciju Adriena Rabiota za 1:2.