U utakmici šestog kola turske Superlige, Kasimpasa i Goztepe odigrali su utakmicu bez pogodaka, a na ovom susretu nastup su upisala četiri bosanskohercegovačak fudbalera.

Već u osmoj minuti Armin Hodžić je pogodio za Kasimpasu, ali nakon intervencije VAR-a njegov pogodak je poništen zbog ofsajda. U 35. minuti VAR je poništio još jedan gol za domaće koji je postigao Bangali-Fode Koita.

Osim poništenih pogodaka u prvom dijelu nije se ništa značajnije dešavalo. U drugom dijelu Kasimpasa je bila dosta opasnija. Uputili su dosta udaraca, a sa druge strane Goztepe nije uspio zaprijetiti, ali na kraju je završeno 0:0.

Hodžić je izašao iz igre u 84. minuti kada ga je zamijenio Kevin Varga, dok je kod domaćih svih 90 minuta odigrao Haris Hajradinović. U redovima Goztepea cijeli meč je odigrao Marko Mihojević, dok je Dženan Bureković ušao s klupe u 71. minuti umjesto Berkana Emira.

Poništeni pogodak Hodžića možete pogledati OVDJE.