U drugom kolu turske Superlige Galatasaray i Konyaspor odigrali su 1:1 uz nastupe trojice bosanskohercegovačkih fudbalera.
U drugom kolu turske Superlige Galatasaray i Konyaspor odigrali su 1:1 uz nastupe trojice bosanskohercegovačkih fudbalera.
Od prve do posljednje minute u redovima gostiju igrali su Riad Bajić, Deni Milošević i Marin Aničić, a na kraju su imali razloga za radost. Posebno agilan je bio Aničić koji je u defanzivnom dijelu igre Konyaspora zatvorio prilaze svom golu.
Galatasaray je u prvom dijelu nešto više napadao, ali ozbiljnijih prilika nije bilo sve do 60. minute kada je iskusni Ryan Babel doveo aktuelne prvake u vodstvo.
Ipak, igrao se šesti minut nadoknade kada je Jens Jonsson pogodio za goste i veliku radost fudbalera i navijača Konyaspora koji su uspjeli napraviti iznenađenje na najtežem mogućem gostovanju.
TABELA SUPERLIGE
Scsport.ba
Objava Konya uzela veliki bod u nadoknadi protiv prvaka, cijeli meč odigrali Bajić, Aničić i Milošević pojavila se prvi puta na Jajce Online.
Feed: Jajce-Online.com