Klik Jajce
BiH Jajce Online

Ekipa Konyaspora slavila je rezultatom 2:1 protiv Erzurumspora, a oba pogotka u pobjedničkom timu postigli su bosanskohercegovački fudbaleri.

Prvo je u devetoj minuti prelijep pogodak postigao Amir Hadžiahmetović. Veznjak reprezentacije BiH se namjestio sa distance i pogodio mrežu domaćina. Gol pogledajte OVDJE!

Samo desetak minuta kasnije rezultat je 0:2. Nakon ubačaja sa lijeve strane, odlično se glavom snalazi Amar Rahmanović i glavom pogađa. To je bio prvijenac bivšeg igrača Sarajeva u Konyasporu. Gol pogledajte OVDJE na 24:20 video snimka.

Do kraja utakmice domaći su samo ublažili poraz. Važno je napomenuti da je kod gostiju branio i treći bh. fudbaler i reprezentativac, golman Ibrahim Šehić.