10.7 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Aktuelni šampion Italije Inter nalazi se u velikoj krizi, a već je četiri utakmice bez pobjede! Kiksao je i večeras tim Simonea Inzaghija, pošto je osvojio samo bod na gostovanju Genovi.

Bilo je 0:0, a tako je Inter propustio još jednu šansu da se vrati na lidersku poziciju na tabeli, na kojoj je trenutno Milan s utakmicom više.

Dominirao je Inter protiv Genoe cijelim tokom utakmice, imao preko 70 posto posjeda lopte, ali do gola nije mogao.

Nije mu pomogao ni Edin Džeko, koji je na terenu proveo svih 90 minuta, ali nije postigao gol koji bi donio tri boda Nerazzurrima.