Loše vijesti iz Splita: Nihad Mujakić povrijeđen, završio na štakama nakon meča s Varaždinom

Hajduk je večeras na Poljudu sa 2:3 poražen od Varaždina, a bio je ovaj poraz pravi šok za splitski klub.

Ipak, još veći još su doživjeli nakon utakmice, pošto su ostali bez oba stopera, a jedan od njih je i naš Nihad Mujakić.

Mujakić je otkad je stigao na posudbu član udarnog sastava, a večeras je bio izravni krivac za prvi gol Varaždinaca.

Bosanskohercegovački stoper se također povrijedio u 12. minuti utakmice, prenose Sportske novosti, a nije poznato zašto ga Igor Tudor nije ranije vadio iz igre. To je učinio tek na poluvremenu.

Umjesto Mujakića je na teren poslao Dimitrova, a bivši fudbaler Sarajeva je završio na štakama…

Zasad nije poznato koliko bi mogao izbivati s travnjaka, ali je poznato kako će njegov kolega iz odbrane Stefan Simić propustiti ostatak sezone zbog povrede.