8.2 C
Jajce
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

U 38. kolu turske Superlige odigran je nevjerovatan meč, a na kraju je Kayserispor rezultatom 6:3 slavio protiv Denizlispora.

U ovom meču nastupila su dvojica bosanskohercegovačkih fudbalera, Zoran Kvržić i Muris Mešanović, i obojica su upisala napadački učinak.

Kvržić je asistirao u 18. minuti za pogodak Ilhana Parlaka, kojim je otvorena serija golova. Do odmora je još dva gola dao Daniel Avramovski za domaćina, a jedan je dodao Anyelo Zagal za goste, pa se rezultatom 3:1 okončalo prvo poluvrijeme.

Nehuen Paz i Ilhan Parlak su povisili na 5:1, da bi onda rezultat smanjio Muris Mešanović. Do kraja smo vidjeli još po jedan gol na obje strane.