10 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Rijeka je danas u 35. kolu HNL-a gostovala davljeniku na tabeli Varaždinu, te ga savladala u efikasnoj utakmici sa 2:3.

Slavio je tim s Rujevice preokretom pošto je Varaždin na poluvremenu vodio 1:0 golom Obregona. Preokret gostiju je najavio Luka Menalo svojim golom u 62. minuti, da bi pet minuta poslije Capan pogodio za 1:2.

Pitanje pobjednika riješio je Josip Drmić golom za 1:3 u 79. minuti, a Varaždin je u finišu uspio stići do drugog gola preko Novoseleca.

Inače, na ovom meču su nastupila još tri bh. igrača. Stjepan Lončar je teren napustio u 82. minuti, a Kerim Memija je kod Varaždina u 69. zamijenio Demira Pecu.