Manchester United na Stamford Bridegu nadigrao Chelsea, Plavcima poniš…

U 26. kolu engleske Premier lige, Manchester United je kao gost na Stamford Bridegu savladao Chelsea rezultatom 0:2.

Domaći su u prvom dijelu bili nešto opasniji, ali nisu iskoristili svoje šanse što su fudbaleri Manchestera znali kazniti.

Crveni đavoli su poveli u 45. minuti golom Anthonyja Martiala koji je sjajno pogodio glavom poslije ubačaja Aarona Wan-Bissake.

Kurt Zouma je u 56. minuti pogodio mrežu glavom poslije kornera za 1:1, ali sudija Anthony Taylor je na asistenciju iz VAR sobe poništio pogodak zbog prekršaja u napadu.

Pitanje pobjednika riješeno je u 66. minuti. Harry Maguire je nakon kornera sjajno skočio i po drugi put matirao Caballera za 0:2.

Do kraja je poništen još jedan gol Plavcima koji je postigao Olivier Giroud, a rezultat se nije mijenjao.

Golove sa utakmice možete pogledati OVDJE.