11.1 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Real Madrid je ostvario minimalnu pobjedu protiv Granade u utakmici 23. kola španske La Lige (1:0), a jedini pogodak na Santiago Bernabeu postigao je Marco Asensio.

Granada je prva zaprijetila u četvrtoj minuti kada je šutirao Antonio Puertas, a Thibaut Courtois je to odbranio. Kraljevski klub je imao više od igre. U 32. minuti Rodrygo je bio u velikoj prilici, no na kraju je blokiran.

U drugom poluvremenu Kraljevski klub je pravu šansu imao u 61. minuti kada je zaustavljen Asensio. Real je pritiskao u drugom dijelu, a upravo je Asensio u 74. minuti pogodio za prednost Kraljevskog kluba. Istog igrača Luis Maximiano je zaustavio u 83. minuti i do kraja je ostalo 1:0.