Metalleghe nastavio s lošim igrama, ispali iz Kupa BiH

Danas su odigrane utakmice drugog kola Završnice seniorskog Kupa Federacije BiH.

Kraljevi su na Mračaju ugostili kakanjski Rudar koji je slavio nakon boljeg izvođenja penala – 5:6. Inače, nakon 90 minuta igre rezultat je glasio 1:1. Gosti su poveli u 15. minuti golom Bešića a izjednačio je Jolović u 71. minuti.

Za Kraljeve su sa penala precizni bili Bešagić, Jolović, Kukavica i Perak, dok su promašili Soldatović, Popović, Peno i Tomazić.

Vrijedi naglasiti da je za Kraljeve danas nastupilo sedam nogometaša ispod 21 godine a među njima i četiri mlada Jajčanina – Samardžić, Brtan, Tomazić i Perak koji je zabilježio debi u seniorskom dresu a osim dobre igre smireno je pogodio sa bijele točke.

(metalleghe bsi)

Objava Metalleghe nastavio s lošim igrama, ispali iz Kupa BiH pojavila se prvi puta na Jajce Online.