10 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Lazio je danas na gostovanju u Đenovi savladao Sampdoriju sa 1:3, a meč su obilježili Sergej Milinković-Savić i Ciro Immobile.

Njih dvojica su režirali ovu pobjedu Nebeskoplavih, a tri gola su postigli već u prvom poluvremenu.

Srbijanski fudbaler u 7. minuti je pogodio za 0:1, a Immobile postiže dva gola u 17. i 37. minuti za velikih 0:3. Za drugi gol mu je asistirao Milinković-Savić, koji u drugom dijelu pravi veliku glupost.

Dobio je veznjak Lazija u 67. minuti jako brzo dva žuta kartona i isključen je s utakmice. Pogledajte kako je to izgledalo OVDJE!

Poraz Sampdorije ublažio je Gabbiadini u 89. minuti.