BiH

Monaco savladao Lyon u gostima i plasirao se u polufinale Kupa Francuske

Dobili smo još jednog polufinalistu Kupa Francuske, a to je Monaco koji je večeras na gostovanju savladao Lyon rezultatom 0:2.

Lyon je u prvom poluvremenu imao nekoliko velikih šansi, no nije ih iskoristio, a u 23. minuti ostali su bez trenera Rudija Garcije koji je dobio crveni karton.

Prvo je poništen pogodak Maxwela Corneta u 50. minuti, a minutu poslije Lyon je ostao sa igračem manje jer je Sinaly Diomande dobio drugi žuti karton.

Wissam Ben Yedder je u 54. minuti doveo Monaco u prednost, a Kevin Volland je povisio na 0:2 u 61. minuti, što je na kraju bio i konačan rezultat.