Mujakić postigao autogol: Hajduk osvojio bod na gostovanju u Velikoj Gorici

Hajduk je prekinuo niz od tri vezana trijumfa danas na gostovanju u Velikoj Gorici u 25. kolu HNL-a.

Gostovali su Bili Gorici, a meč je završen neriješenim rezultatom 1:1. Utakmica je jako loše počela za splitski tim pošto je bh. fudbaler Nihad Mujakić u 6. minuti postigao autogol i doveo Goricu u vodstvo 1:0.

U nadoknadi prvog poluvremena Atanasov na asistenciju Livaje poravnava na 1:1, te se taj rezultat na semaforu zadržao do kraja utakmice.

Mujakić je na terenu proveo svih 90 minuta, baš kao i Darko Todorović, dok je na drugoj strani u dresu Gorice cijeli meč odigrao Aleksandar Jovičić.