27.4 C
Jajce
Srijeda, 25 svibnja, 2022
Sport

Inter je poravnao protiv Juventusa u utakmici Superkupa Italije, a velike zasluge za to ima reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko. Na odmor se otišlo pri rezultatu 1:1.

Weston McKennie je u 25. minuti pogodio glavom nakon centaršuta Alvara Morate, ali deset minuta poslije aktuelni prvak Italije se vratio u igru.

Džeko se inteligentno postavio, a Mattija De Sciglio ga je faulirao u šesnaestercu, tako da je sudija pokazao na bijelu tačku. Lautaro Martinez je pogodio iz penala za 1:1. Do odlaska na odmor nije bilo promjene.

Kako je Dijamant izborio penal za Inter pogledajte OVDJE.