10 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
BiH

Nardin Mulahusejnović je prije nekoliko dana iz Kopera prešao u Muru, a već danas je imao priliku za debi u novom dresu.

Igrala je Mura zaostali meč 5. kola Prve lige Slovenije protiv Radomlja, koje je na domaćem terenu savladala sa 4:2.

Mulahusejnović je ovaj meč počeo na klupi, ali kada je dobio šansu za igru, odigrao je možda i ključnu ulogu za domaće koji su došli do pobjede.

Bilo je 2:2, Mura je promašila i penal u 50. minuti, a deset minuta poslije trener Ante Šimundža šalje bh. napadača na teren.

Koristi to Mulahusejnović i u 75. minuti pogađa za vodstvo Mure od 3:2, da bi pobjedu prvaka Slovenije ovjerio bivši igrač Željezničara Mihael Klepač. Klepač je za konačnih 4:2 pogodio u 84. minuti.