16.9 C
Jajce
Subota, 28 svibnja, 2022
Sport

Fudbaleri Watforda pretrpjeli su večeras na svom Vicarage Roadu težak i neočekivan poraz od Norwicha, koji je slavio s velikih 0:3.

Očekivalo se da Stršljenovi večeras možda prekinu svoj loš niz od osam utakmica bez pobjede, ali kriza je samo produbljena.

Raspoloženi Sargent je tresao mrežu domaćih u 51. i 74. minuti i donio 0:2 Norwichu, a onda je Kucka u nadoknadi postigao i autogol za konačnih 0:3.

Utakmicu su obilježili i problemi s reflektorima, koji su prestali raditi sredinom drugog poluvremena, zbog čega se igralo 15 minuta sudijske nadoknade.

Treba reći i da je Watford od 78. minute igrao s igračem manje jer je Dennis napravio glupost i bespotrebno dobio dva žuta kartona.