10.7 C
Jajce
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Nottingham Forest večeras je ostvario plasman u četvrtfinale FA kupa, a pobijedio je na domaćem terenu Huddersfield sa 2:1.

Tom Lees je u 13. minuti postigao gol glavom nakon kornera i doveo Huddersfield u prednost od 0:1, ali uslijedio je preokret Nottingham Foresta.

Sam Surridge je donio izjednačenje u 29. minuti. Imali su gosti potom neke dobre prilike, ali je Ryan Yates u 37. minuti doveo domaće u prednost od 2:1.

Bilo je dobrih šansi u drugom poluvremenu na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao i Nottingham se plasirao u četvrtfinale, gdje je zakazao duel sa Liverpoolom, klubom sa kojim će se tako sastati nakon više od 20 godina.