9.2 C
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Novi gol bh. napadača: Muris Mešanović pogodio u porazu Termalice

Muris Mešanović, iskusni bosanskohercegovački napadač, postigao je novi pogodak za Termalicu, a ovaj put u porazu na gostovanju kod Piasta (2:1) u utakmici 16. kola poljske Ekstraklase.

Prvo je Gergel u četvrtoj minuti promašio pogodak za goste, da bi minutu poslije Kadzoiru VAR poništio gol. U posljednjim trenucima prvog dijela Mešanović je doveo Termalicu u prednost od 0:1.

Ipak, Piast je u drugom poluvremenu uspio doći do preokreta i pobjede. Czerwinski je pogodio u 52. minuti, a Sokolowski u 71. minuti.

Mešanović je ove sezone za poljskog prvoligaša na 17 utakmica postigao šest pogodaka, a večerašnji možete pogledati OVDJE.