7.4 C
Utorak, 19 ožujka, 2024
Sport

Pjanić igrao u prvih 45 minuta: Barca ubjedljiva, Albanac ušao i postigao tri gola

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je poluvrijeme u ubjedljivoj pobjedi Barcelone protiv Gimnastica rezultatom 4:0.

Barcelona je od starta igrala veoma ofanzivno, a trener Ronald Koeman je izveo dvije postave na počecima poluvremena. U prvoj je bio i Pjanić.

Bh. reprezentativac je u prvom dijelu oduševio potezom kada je tražio od sudije da ne isključi gostujućeg fudbalera, Alexa Quintanillu. O tome više pročitajte OVDJE!

U prvom dijelu nije bilo golova, a u nastavku su se Katalonci raspucali. Albanski fudbaler Rey Manaj, koji igra za drugi tim katalonskog kluba, postigao je tri gola nakon ulaska u igru, a jedan je dodao i Alex Collado.