11.1 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Potez igrača Norwicha obišao svijet: Krenuo u sukob pa shvatio da je to Eriksen

Mladi lijevi bek Norwicha Brandon Williams krenuo je u obračun s protivničkim igračem tokom utakmice protiv Brentforda, ali je odustao kada je vidio da je to Christian Eriksen.

Norwich i Brentford su danas odigrali duel 28. kola Premier lige, a gosti su upisali važan trijumf rezultatom 3:1. Prvi put cijeli meč u dresu Pčelica odigrao je Christian Eriksen koji je tokom zime stigao u Brentford.

Kako je pauzirao osam mjeseci nakon teškog srčanog udara kojeg je doživio tokom utakmice Evropskog prvenstva, bilo je čudno da ga je trener Thomas Frank čuvao svih 90 minuta u igri.

No, komične scene vidjeli smo u prvom poluvremenu utakmice. Eriksen je napravio faul s leđa nad mladim bekom Norwicha Williamsom.

Igrač na posudbi iz Uniteda krenuo je odmah u tučnjavu nakon što je pao na pod, ali je u međuvremenu shvatio da je to Eriksen. Iz velikog poštovanja, ali i zbog svega što se desilo Eriksenu na Evropskom prvenstvu, mladi Williams je svađu pretvorio u zagrljaje.
Scene s Carrow Roada su obišle svijet i mnogi su pozdravili reakciju Williamsa koji je zagrljajem smirio tenziju.

(Klix)

The post Potez igrača Norwicha obišao svijet: Krenuo u sukob pa shvatio da je to Eriksen appeared first on Jajce Online.