11.1 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
Sport

Od 21 sat igraju se revanš utakmice polufinala Evropske lige, a Roma će na Olimpicu pokušati da napravi čudo protiv Manchester Uniteda.

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko ponovo je starter u dresu Vučice, pošto su poznati sastavi za duel na Olimpicu.

United je ubjedljivo rezultatom 6:2 slavio u prvom meču, a pred Romom je težak posao i ako želi ublažiti ukupni rezultat.

Roma: Mirante, Karsdorp, Smalling, Ibanez, Bruno Peres, Cristante, Mancini, Pedro, Pellegrini, Mkhitaryan, Džeko.

Man United: De Gea, Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Shaw, Van de Beek, Fred, Greenwood, Fernandes, Pogba, Cavani