Rekord u Makedoniji: Postigli 16 golova za poluvrijeme i slavili rezul…

Nevjerovatan rezultat zabilježen je na utakmici Kupa Makedonije između Bregalnice i Novog Crnilišta pošto je domaćin slavio rezultatom 22:0.

Kako prenose regionalni mediji, utakmica je odigrana u Štipu u prvoj rundi Kupa Makedonije, a drugoligaš je bio veoma ubjedljiv protiv rivala koji igra u jednom od rangova ispod.

Interesantno, u prvom poluvremenu viđeno je ‘samo’ šest golova, dok je u nastavku domaći tim bio nevjerovatan i postigao je 16 pogodaka, šo u prevodu znači da je svako 2.8 minuta rezultat promijenjen.

To je rekordna pobjeda u makedonskom fudbalu, a dosadašnji rekord držao je Vardar protiv Rudara (16:1).