8.2 C
Jajce
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Bosanskohercegovački napadač Riad Bajić postigao je četiri gola u drugom meču u dresu Brescije. Danas je ekipa iz Serije B slavila rezultatom 14:0 protiv selekcije grada Breša.

Brescia na startu priprema za novu sezonu igra lakše utakmice protiv lokalnih rivala, kako bi se podiglo samopouzdanje, a danas je upisana pobjeda rezultatom 14:0.

Riad Bajić, koji je stigao u Bresciju prije dvije sedmice na posudbu iz Udinesea, pogodio je četiri puta. Ono što je zanimljivo, jeste da je het-trik postigao za svega četiri minute, od 39. do 43. minute, a onda je četvrti put pogodio u 52. minuti.

Bajića je u nastavku utakmice zamijenio Ghezzi, a trener Filippo Inzaghi izmijenio je cijeli tim.