Jajce
Utorak, 28 rujna, 2021
Klik Jajce
BiH Jajce Online

Rođeni ubjedljivi: Velež postigao devet pogodaka u prijateljskoj utakmici u Bužimu

Velež je odigrao prijateljsku utakmicu u Bužimu protiv Viteza, a Rođeni su ostvarili veoma ubjedljivu pobjedu (9:0).

Nakon prvog poluvremena Rođeni su vodili sa 3:0, a dvostruki strijelac bio je Mehmed Ćosić, dok je jedan pogodak postigao Dženan Zajmović.

U drugom dijelu utakmice mostarski klub je postigao još šest pogodaka. Strijelci su bili Dejan Georgijević, Melvin Osmić, Faris Zubanović, Omar Pršeša i dva puta Dževad Sijamija.

Velež je počeo u sastavu: Bogdanović – Ovčina, Zvonić, Alagić, Radović – Zeljković, Pršeš – Ćosić, Vehabović, Džanković – Zajmović. Priliku s klupe u drugom poluvremenu dobili su: Ribić, Jelovac, Isić, Osmić, Sijamija, Zubanović i Georgijević.