Jajce
Srijeda, 21 veljače, 2024
Bild.baDrustvo/KolumneSa Web-a

Šampanjac se hladi u Mostaru: ‘Petarda’ Zrinjskog u derbiju za +19!

U derbiju 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Zrinjski je u Mostaru dočekao ekipu Tuzla Citya, a konačan rezultat je glasio 5:0 za sjajni tim Zrinjskog. Zrinjski odlično otvara meč, Tičinović je već u prvoj minuti imao priliku, golman Brajlović zaustavlja njegov pokušaj. U 19. minuti isključen je gostujući trener Husref Musemić zbog burne […]

Objava Šampanjac se hladi u Mostaru: ‘Petarda’ Zrinjskog u derbiju za +19! pojavila se prvi puta na Bild.ba.

Feed: Bild.ba