Sjajan kraj godine za United Martial i Rashford donijeli Đavolima pobj…

Manchester United je večeras na gostovanju Burnleyju na Turf Mooru stigao do važne pobjede od 0:2.

Nismo gledali pretjerano kvalitetnu utakmicu, ekipe su teško stvarale prilike, a prelomni trenutak viđen je na kraju prvog poluvremena.

Igrala se 44. minuta kada je Pereira izbacio Martiala oči u oči sa Heatonom, kojeg je Francuz matirao za 0:1.

U drugom dijelu nismo vidjeli golove sve do samog kraja, kada je u sudijskoj nadoknadi Rashford nakon sjajnog kontra napada pogodio za konačnih 0:2.

Burnley je na 13. mjestu sa sedam bodova manje.