8.2 C
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Sjajan meč na El Madrigalu: Villarreal i Atletico Madrid podijelili bodove

Ljubitelji fudbala su večeras zaista mogli uživati u nekoliko sjajnih utakmica u Italiji i Španiji, a program su u La Ligi zatvorili svojim duelom Villarreal i Atletico Madrid.

Na El Madrigalu su na kraju bodovi podijeljeni, pošto je bilo neriješeno 2:2.

Jorgandžije su povele preko Corree u 10. minuti, a Žuta podmornica potom dolazi do preokreta. Imaju domaći i za čime da žale, pošto je Gerard Moreno u 23. minuti promašio penal, a dvije minute poslije poništen je gol Pareja nakon intervencije iz VAR sobe…

U 29. minuti Pau Torres poravnava na 1:1, a Alberto Moreno u 58. pogađa za preokret i 2:1.

Bod Atleticu golom u 68. minuti donosi Kondogbija, koji je u samom finišu dobio i drugi žuti karton, te je isključen s utakmice.

Atletico je s ovim bodom stigao do četvrte pozicije na tabeli pošto ima 33 boda, a Villarreal je četiri mjesta iza s 29 bodova.