Sjajno poluvrijeme Arsenala: Sokratis nakon kornera donio veliku predn…

Fudbaleri Arsenala igraju odličnu utakmicu na svom Emiratesu, gdje im gostuje veliki rival Manchester United.

Nakon prvih 45 minuta potpuno zasluženo vode sa 2:0 i jako su blizu pobjede, koja bi bila prva u Artetinom mandatu na klupi Topnika.

Drugi gol je Arsenal postigao u finišu prvog dijela, kada je nakon centaršuta Pepea iz kornera lopta stigla do Sokratisa, koji ju je zakucao pod prečku za 2:0.

Ta prednost je potpuno zaslužena, pošto Solskjaerov tim nije napravio apsolutno ništa…

Pogledajte kako je Arsenal postigao svoj drugi gol preko Sokratisa OVDJE.