9.2 C
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Mićo Kuzmanović, 25-godišnji krilni fudbaler, postigao je novi pogodak za Celje i to na gostovanju kod Olimpije u Ljubljani (2:4).

Kuzmanović se tako u listu strijelaca upisao na drugoj uzastopnoj utakmici, a bh. krilni fudbaler do sada je postigao tri gola za Celje ove sezone u Prvoj ligi Slovenije.

Nakon golova Prtajina za domaće i Zaletela za goste u prvom poluvremenu, Kuzmanović je pogodio u 50. minuti za vodstvo Celja od 1:2, a do kraja su za goste još pogađali Božić i Čop, dok je Pilj postavio konačnih 2:4.

Kuzmanović je u veoma dobroj formi u posljednje vrijeme, a za Celje mu je ovo bila 58. utakmica, te deveti gol, dok u dresu ovog kluba ima i upisane četri asistencije.