Trijumf za ostanak na liderskoj poziciji: Višća asistirao u ubjedljivo…

Basaksehir je u 25. kolu turske Superlige gostovao Goztepeu, te ga savladao sa ubjedljivih 0:3.

Ostao je istanbulski tim tako prvoplasirani na tabeli sa 52 boda, a ponovo je dobru utakmicu odigrao naš Edin Višća.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je asistirao za vodstvo Basaksehira u 40. minuti, kada je pogodio Demba Ba, a u drugom dijelu gosti stižu do još dva pogotka.

U 57. minuti je na 0:2 povisio Crivelli, a u sudijskoj nadoknadi Irfan Kahveci postavlja konačnih 0:3.

Edin Višća je teren napustio u 86. minuti, a treba napomenuti da je Basaksehir utakmicu završio s igračem manje, pošto je u finišu crveni karton zaradio Epureanu.

Pogledajte sve golove, kao i asistenciju Višće OVDJE!