11.1 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024
BiH

U sjajnoj formi: Kenan Kodro s dva gola donio pobjedu MOL Fehervaru

Ekipa MOL Fehervara je danas u sjajnoj utakmici 14. kola mađarskog prvenstva sa 3:2 savladala Gyirmot.

Sjajnu partiju za domaće pružio je i bh. reprezentativac Kenan Kodro, koji je postigao dva gola na ovoj utakmici.

Prvo je Kodro u 49. minuti susreta iz penala pogodio za vodstvo MOL Fehervara od 2:1, a potom u 84. minuti i za 3:1, što je značilo pobjedu njegovog tima.

Varga je u nadoknadi postavio konačnih 3:2. Inače, MOL Fehervar je od 37. minute igrao s igračem manje…

Kodro je tako došao do brojke od sedam postignutih golova na osam utakmica mađarske lige.