14.7 C
Petak, 29 ožujka, 2024
Sport

Paris Saint-Germain bio je ubjedljiv protiv Reimsa u utakmici 22. kola Ligue 1 (4:0), a na ovom meču za Parižane prvijenac je postigao Sergio Ramos.

Domaći su dominirali u prvom poluvremenu. Nakon nekoliko dobrih prilika do gola su došli tek u 44. minuti kada je pogodio Marce Verratti. U nastavku Reims je prijetio preko Huga Ekitikea.

U 62. minuti Ramos je udvostručio prednost PSG-a. Ovo je bio prvi pogodak za iskusnog Španca u dresu tima sa Parka Prinčeva. Pet minuta poslije Wout Faes je postigao autogol, a konačan rezultat postavio je Danilo u 75. minuti.

PSG je u ovoj utakmici igrao u dresovima na kojima su imena igrača ispisana kineskim slovima, a time želi privući navijače na Dalekom Istoku.